Yhteystiedot

TAMPEREEN VOIMISTELIJAT
IKURIN LIIKUNTAHALLI

TESOMANKATU 33
33310 TAMPERE

Samoissa tiloissa voimistelusalit ja toimistot.

Ikurin liikuntahallin vahtimestarit
040 801 6357
(esim. löytötavarat, ei voimisteluasioita)

AKROKESKUS LIELAHTI
Possijärvenkatu 2
33400 Tampere

Toiminnanjohtaja

Riitta Taipale
050-5376318
riitta.taipale@tampereenvoimistelijat.fi

  • seurajohto, asiat johtokuntaan
  • yleiset seura-asiat
  • kilpailut ja tapahtumat
  • talkoot

 

Harrastepäällikkö

Maarit Petäjämäki
maarit.petajamaki@tampereenvoimistelijat.fi
 

  • voimistelukoulut
  • päiväkodit ja koulut
  • harrastevoimistelun kesätoiminta

Valmennuspäällikkö

Lotta Nuppola
050-3372856
lotta.nuppola@tampereenvoimistelijat.fi

  • valmennusryhmät
  • kilparyhmät
  • viestintä


 

Laskutus

Pirjo Kauppinen
050-3778776
laskutus@tampereenvoimistelijat.fi

  • laskutukseen ja maksuliikenteeseen liittyvät asiat

Laskutus on paikalla pääsääntöisesti tiistaisin ja torstaisin.

Oppisopimusopiskelija

Vivian Seppälä
vivian.seppala@tampereenvoimistelijat.fi

  • telinevoimistelun esivalmennusryhmät
  • telinevoimistelun harrastekilparyhmät

Oppisopimusopiskelija

Annika Savola
annika.savola@tampereenvoimistelijat.fi

  • trampoliinivoimistelun kilparyhmät

Teamgym lajivastaava

Satu Nevalainen
044-2449358, ma-pe klo 12-16
satu.nevalainen@tampereenvoimistelijat.fi

  • teamgym

 

 

Lajivastaavat:

Naisten telinevoimistelu

Aliisa Mäkinen

aliisa.makinen
@tampereenvoimistelijat.fi

Joukkuevoimistelu

Mirkka Korpi

mirkkaekorpi@gmail.com

Teamgym

Satu Nevalainen

satu.nevalainen@
tampereenvoimistelijat.fi

Trampoliinivoimistelu

Henna-Riina Nurmi

henna.nurmi@starjump.fi

Akrobatiavoimistelu

Sanni Suominen

sanni.suominen
@tampereenvoimistelijat.fi